Informacje

informacje

Tinkerbell School zajmuje się prowadzeniem zajęć z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas szkół podstawowych. Zajęcia prowadzone są autorską metodą, w oparciu o podręczniki wydawnictw takich jak Macmillan, National Geographic, Pearsons Longman, Cambridge.

10592739_10202410417957602_3464815994484558642_nMarta Łomnicka - założycielka szkoły i lektorka, absolwentka Wczesnej Edukacji z Językiem Angielskim oraz Pedagogiki Szkolnej na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi m.in. w trójmiejskich przedszkolach publicznych i prywatnych szkołach językowych.

 

 

Misja

Celem Tinkerbell School jest postawienie na wszechstronny rozwój ucznia w zakresie nauki języka angielskiego - nauki poprzez zabawę, dużą ilość powtórek, sprawienie, aby proces przyswajania obcego języka stał sie interesujący.

Autorski program opracowany przez założycielkę szkoły, wzbogacany jest elementami metody CLIL (Zintegrowane nauczanie języka i przedmiotu ), której założeniem jest nauka zagadnień z innych przedmiotów w języku angielskim. Dodatkowo podczas zajęć stosowana jest Metoda odpowiedzi całym ciałem (Total Physical Response), gdzie uczeń poprzez ruch i gesty odpowiada na komendy nauczyciela.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci i ich rodziców, szkoła wprowadziła do oferty m. in. organizacje imprez urodzinowych i okolicznościowych a także zajęcia z plastyki. Uruchomiliśmy również klub teatralny dla zainteresowanych uczniów.

Lokalizacja

Tinkerbell School
81-881, Sopot Brodwino
ul. Kolberga 11 (I piętro)
tel. 795 095 775

Informacje o dojeździe

SKM

stacja Sopot Kamienny Potok

ZKM Gdynia

autobus linii 187 - przystanek Brodwino w kierunku Dolny Sopot Haffnera

autobus linii 187 - przystanek Brodwino w kierunku Sopot Kamienny Potok

Dojechać do nas można również samochodem. Przy szkole znajduje się darmowy, niestrzeżony parking.

Komentowanie jest wyłączone.